- Număr anunț
- CN1069541
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
- Furnizor / câștigător
- AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
- Cod CPV
- 32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.124.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.688.236 RON
- Data publicării
- 03.06.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1131606
- Termen limită
- 01.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 324242-2024
- Documentație de atribuire
- DF1216456
Documente
Documentația de atribuire
- 02.Caiet de sarcini-semnat.pdf
- 06.Model Acord-cadru-semnat.pdf
- 07.Model Contract subsecven-semnat.pdf
- 08.Formulare-semnat.pdf
- FisaDate_DF1216456.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Valoare atribuită
1.688.236 RON
din 1.124.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro