Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat

Sistem digital de evidență a activităților de învățământ

Număr anunț
CN1052774
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
ROMFLEX SISTEM SRL (CUI 16277637)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305.015,27 RON
Valoare atribuită
285.825 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
03.03.2023 15:07
Anunț de atribuire
CAN1105640
Termen limită
11.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1172695

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

285.825 RON

din 305.015,27 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 19.190,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.