Anulată Anunț de participare

Furnizare dotări pentru cabinet istorie în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru LICEUL CU PROGRAM SPORTIV.

Număr anunț
CN1069623
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.182 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
04.06.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1146113
Termen limită
10.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
329821-2024
Documentație de atribuire
DF1215135

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 49.182 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare mobilier 20.470 RON Anulat
2 Furnizare echipamente TIC 28.712 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.