Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
IMPLANTURI PENTRU OSTEOSINTEZA
- Număr anunț
- CN1052743
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- SPORTMED SYSTEMS SRL (CUI 29807808)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.505.216 RON
- Valoare atribuită
- 85.970.688 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116983
- Termen limită
- 10.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 048-142216
- Documentație de atribuire
- DF1172558
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Documentatie de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1172558.pdf
- Model Acord Cadru.pdf.p7s
- Model Contract Subsecvent.pdf.p7s
- Model Formulare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (12)
Adjudecat: 85.970.688 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SISTEME FIXARE FRACTURI | — | — | |
| 2 | PLACI SI SURUBURI PENTRU OSTEOSINTEZA BAZIN | — | SPORTMED SYSTEMS | 44.432.880 RON |
| 3 | FIXATOARE EXTERNE | — | MEDICAL ORTOVIT | 7.374.048 RON |
| 4 | TIJE CENTROMEDULARE BLOCATE | — | — | |
| 5 | SISTEME DHS-DCS | — | — | |
| 6 | IMPLANTURI DIN TITAN PENTRU FRACTURILE PERIPROTETICE | — | Anulat | — |
| 7 | IMPLANTURI OSTEOSINTEZA PENTRU OASE MICI | — | — | |
| 8 | SISTEME FIXARE FRACTURI FEMUR | — | STRYKER ROMANIA S.R.L. | 7.569.840 RON |
| 9 | SISTEME FIXARE FRACTURI PERIPROTETICE | — | — | |
| 10 | SURUBURI CANULATE | — | — | |
| 11 | SISTEME FIXARE FRACTURI CU AUTOCOMPACTARE SI AUTOBLOCARE | — | — | |
| 12 | TIJE CENTROMEDULARE DE RECONSTRUCTIE, DIN TITAN | — | MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL | 26.593.920 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL CUI RO 17177202
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL ORTOVIT SRL CUI RO 9625593
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPORTMED SYSTEMS SRL CUI RO29807808
Valoare atribuită
85.970.688 RON
din 89.505.216 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 3.534.528 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.