În evaluare Anunț de participare

Proiectare si Executie “Alternativa Techirghiol”

Număr anunț
CN1069784
Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.806.894.986,88 RON
Data publicării
07.06.2024 13:00
Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
24.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
336889-2024
Documentație de atribuire
DF1216947

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Asociere
Asociați 1
Subcontractanți 13
BAXCOM SRL CUI RO 16194191
BOMACO SRL CUI RO 5622462
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
EPSER LTD SRL CUI 31238682
GEOSTUD SRL CUI RO 13840425
GEOTESTING C.I. SRL CUI RO 18780588
PIROTEHNIC OSB SRL CUI RO12916380
TERRA SILVA SRL CUI RO 18089362
Terți + subcontractanți 1
VIA DESIGN SRL CUI 15085986
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
CONCELEX SRL CUI RO 6544184
Terți susținători 1
VÁHOSTAV , a. s. CUI 20 20 333 216
Terți + subcontractanți 2
SSF-RO SRL CUI RO19223364
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ITINERA SPA CUI 01668980061
Asociați 1
SAIPEM S.P.A. CUI IT00825790157
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

4.806.894.986,88 RON

Deschise acum pe acest cod

63 licitații deschise pe 45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.