Atribuită Anunț de participare

Pâine semialbă 0,400 Kg/bucată

Număr anunț
CN1069810
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
PRODPAN LĂCHIŢĂ SRL (CUI 33943689)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
531.000 RON
Valoare atribuită
603.345 RON
Data publicării
07.06.2024 09:29
Anunț de atribuire
CAN1131721
Termen limită
08.07.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1216974

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TREI BRUTARI S.A. CUI RO 23784748
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

603.345 RON

din 531.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.