Atribuită
Anunț de participare
SISTEM DE MONITORIZARE GLICEMICA CONTINUA DEXCOM ONE PLUS
- Număr anunț
- CN1069800
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- DEYAN KRAFT MEDICAL SRL (CUI 38341889)
- Cod CPV
- 33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.882.355,80 RON
- Valoare atribuită
- 17.866.300,17 RON
- Data publicării
- 10.06.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1130870
- Termen limită
- 09.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 340190-2024
- Documentație de atribuire
- DF1216916
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI + ANEXA_signed.pdf
- FisaDate_DF1216916.pdf
- Formulare.doc.p7s
- MODEL ACORD CADRU + CAIET DE SARCINI_signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Valoare atribuită
17.866.300,17 RON
din 15.882.355,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro