În evaluare
Anunț de participare
Proiectare, executie lucrari și asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitie: „Reparații capitale, consolidare, modernizare, dotare și extindere la sediul Casei Județene de Pensii Dolj, municipiul Craiova, județul Dolj”- 2077
- Număr anunț
- CN1069778
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.781.721,74 RON
- Data publicării
- 07.06.2024 13:01
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 10.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 338072-2024
- Documentație de atribuire
- DF1217062
Documente
Documentația de atribuire
- Contract PE FIDIC CASA DE PENSII CRAIOVA 22.04.2024.docx.p7s
- DT Casa Jud de Pensii Dolj.7z.001.p7s
- DT Casa Jud de Pensii Dolj.7z.002.p7s
- DT Casa Jud de Pensii Dolj.7z.003.p7s
- DT Casa Jud de Pensii Dolj.7z.004.p7s
- DT Casa Jud de Pensii Dolj.7z.005.p7s
- DT Casa Jud de Pensii Dolj.7z.006.p7s
- DT Casa Jud de Pensii Dolj.7z.007.p7s
- DT Casa Jud de Pensii Dolj.7z.008.p7s
- DT Casa Jud de Pensii Dolj.7z.009.p7s
- FisaDate_DF1217062.pdf
- FORMULARE modificate ANAP.docx.p7s
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI Casa Judeteana de Pensii Dolj conform Aviz 7555.docx.p7s
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
RECON SA CUI RO 5650870
Subcontractanți 4
MEP CONSTRUCT S.R.L. CUI 36331668
MIR 2000 SERVICE SRL CUI RO 11148151
NEW TEAM S.R.L. CUI RO36127219
RAVCOM GLOBAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO44091345
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
S.C.A.D.T. SA CUI RO 1512351
Subcontractanți 6
AVYAN PROIECT SRL CUI RO36956586
CMV QUALITY INSTAL SRL CUI RO28881636
ERIXNET SRL CUI RO 16159380
ISTRU CON SRL CUI RO14682960
POWER SAFETY MULTIMEDIA S.R.L. CUI RO40669447
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
HIDRO SALT-B-92 SRL CUI RO 8309185
Subcontractanți 4
BLACK SEA SUPPLIERS SRL CUI RO 8877045
CIVITAS SYSTEMS SRL CUI RO 16229923
EVAM CONSTAL SRL CUI RO17044958
OTIS LIFT SRL CUI RO 7782044
Valoare estimată
45.781.721,74 RON
Deschise acum pe acest cod
116 licitații deschise pe 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.