Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 77,8% sub estimat

Aparat de bandare cu inele de cauciuc

Număr anunț
CN1069770
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
EURODIAGONAL S.R.L. (CUI 26093909)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800.000 RON
Valoare atribuită
400.000 RON 77,8% sub estimat
Data publicării
07.06.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1147288
Termen limită
12.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
337864-2024
Documentație de atribuire
DF1216304

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIAGONAL S.R.L. CUI RO 26093909
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

400.000 RON

din 1.800.000 RON estimat 77,8%

Adjudecat la 22,2% din estimat · economie 1.400.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.