Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,8% sub estimat

Servicii de asigurare de Răspundere Civilă Auto (RCA), servicii de asigurare de daune sau pierderi (CASCO)

Număr anunț
CN1052798
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.061.400 RON
Valoare atribuită
809.090,51 RON 23,8% sub estimat
Data publicării
08.03.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1103489
Termen limită
07.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 050-147521
Documentație de atribuire
DF1172692

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 809.090,51 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de asigurare de raspundere civila auto – RCA GROUPAMA ASIGURARI 422.340,51 RON
2 Servicii de asigurare de daune sau pierderi - CASCO OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 386.750 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

809.090,51 RON

din 1.061.400 RON estimat 23,8%

Adjudecat la 76,2% din estimat · economie 252.309,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.