Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Licitatie deschisa in vederea atribuirii contractului de furnizare, instalare, punere in functiune „Echipamente medicale Oftalmologie ” - Sub clauza suspensiva
- Număr anunț
- CN1069854
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- KEMBLI-MED SRL (CUI 10511100)
- Cod CPV
- 33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.221.391 RON
- Valoare atribuită
- 1.208.007,11 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1147538
- Termen limită
- 15.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 344394-2024
- Documentație de atribuire
- DF1216967
Documente
Documentația de atribuire
- 04 Model contract de furnizare echipamente oftalmologie.doc.p7s
- 05 Modele Formulare echipamente oftalmologie.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Centralizator cantitativ valoric.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1216967.pdf
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 1.221.391 RON Adjudecat: 1.208.007,11 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECHIPAMENTE OFTALMOLOGIE | 244.500 RON | OPTIMED | 235.200 RON ↓3,8% |
| 2 | OFTALMOSCOP INDIRECT | 27.885 RON | RAFI MEDICAL | 23.957,11 RON ↓14,1% |
| 3 | SISTEM LASER CU LASER OFTALMOSCOP INDIRECT | 226.950 RON | SPECTRA VISION SRL | 226.800 RON ↓0,1% |
| 4 | FUNDUS CAMERA CU MODUL DE ANGIOGRAFIE | 722.056 RON | Kembli Med | 722.050 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPECTRA VISION SRL CUI RO 26129336
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMBLI-MED SRL CUI RO 10511100
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OPTIMED SRL CUI RO 1104239
Subcontractanți 1
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Valoare atribuită
1.208.007,11 RON
din 1.221.391 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 13.383,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.