Atribuită
Anunț de participare
Consumabile pentru terapii continue de supleere renala cu punere la dispozitie, cu titlu gratuit, a 2 (doua) aparate pentru terapii continue de supleere renala
- Număr anunț
- CN1069828
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI 26361386)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.890.700 RON
- Valoare atribuită
- 8.405.628 RON
- Data publicării
- 10.06.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1137132
- Termen limită
- 18.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 342111-2024
- Documentație de atribuire
- DF1216913
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Consumabile pt supleere renale 2024.pdf.p7s
- FisaDate_DF1216913.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
- Model - Propunere tehnica produse.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Valoare atribuită
8.405.628 RON
din 5.890.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro