Atribuită Anunț de participare

Furnizare produse de origine animala

Număr anunț
CN1069843
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834.250 RON
Valoare atribuită
1.322.053,60 RON
Data publicării
11.06.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1131993
Termen limită
09.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
345019-2024
Documentație de atribuire
DF1217124

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 834.250 RON Adjudecat: 1.322.053,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carne de pasăre – Pulpe de pui 108.000 RON MATRA S.R.L. 7 contracte 194.040 RON
MATRA S.R.L. · contract 56543 · 30.08.2024 9.702 RON
MATRA S.R.L. · contract 67252 · 01.11.2024 10.780 RON
MATRA S.R.L. · contract 20426 · 13.01.2025 8.085 RON
MATRA S.R.L. · contract 54669 · 20.08.2024 97.020 RON
MATRA S.R.L. · contract 61485 · 01.09.2025 17.248 RON
MATRA S.R.L. · contract 25156 · 03.02.2025 8.085 RON
MATRA S.R.L. · contract 29731 · 27.02.2025 43.120 RON
2 Crenvursti pui 150.000 RON MATRA S.R.L. 7 contracte 170.550 RON
MATRA S.R.L. · contract 25154 · 03.02.2025 6.822 RON
MATRA S.R.L. · contract 61487 · 01.09.2025 3.411 RON
MATRA S.R.L. · contract 29730 · 27.02.2025 45.480 RON
MATRA S.R.L. · contract 56547 · 30.08.2024 11.370 RON
MATRA S.R.L. · contract 54664 · 20.08.2024 85.275 RON
MATRA S.R.L. · contract 67251 · 01.11.2024 13.644 RON
MATRA S.R.L. · contract 21314 · 13.01.2025 4.548 RON
3 Slănină crudă 27.500 RON MATRA S.R.L. 7 contracte 35.139,60 RON
MATRA S.R.L. · contract 54665 · 20.08.2024 19.350 RON
MATRA S.R.L. · contract 21315 · 13.01.2025 774 RON
MATRA S.R.L. · contract 25155 · 03.02.2025 1.161 RON
MATRA S.R.L. · contract 56656 · 30.08.2024 2.709 RON
MATRA S.R.L. · contract 61484 · 01.09.2025 1.857,60 RON
MATRA S.R.L. · contract 68429 · 08.11.2024 2.322 RON
MATRA S.R.L. · contract 29734 · 27.02.2025 6.966 RON
4 Cârnați semiafumați 18.750 RON MATRA S.R.L. 4 contracte 12.408 RON ↓33,8%
MATRA S.R.L. · contract 56544 · 30.08.2024 846 RON
MATRA S.R.L. · contract 68428 · 08.11.2024 1.128 RON
MATRA S.R.L. · contract 54666 · 20.08.2024 8.460 RON
MATRA S.R.L. · contract 61486 · 01.09.2025 1.974 RON
5 Carne porc - semicarcasă degresată, refrigerată 368.000 RON NICBAC PROD 7 contracte 665.556 RON
NICBAC PROD · contract 61483 · 01.09.2025 59.960 RON
NICBAC PROD · contract 54667 · 20.08.2024 344.770 RON
NICBAC PROD · contract 56542 · 30.08.2024 44.970 RON
NICBAC PROD · contract 67250 · 01.11.2024 28.481 RON
NICBAC PROD · contract 70877 · 22.11.2024 14.990 RON
NICBAC PROD · contract 21312 · 13.01.2025 29.980 RON
NICBAC PROD · contract 29737 · 27.02.2025 142.405 RON
6 Carne de vită - Pulpă de vită fără os, refigerată 162.000 RON NICBAC PROD 5 contracte 244.360 RON
NICBAC PROD · contract 29806 · 27.02.2025 62.580 RON
NICBAC PROD · contract 21313 · 13.01.2025 14.900 RON
NICBAC PROD · contract 67249 · 01.11.2024 14.900 RON
NICBAC PROD · contract 56541 · 30.08.2024 17.880 RON
NICBAC PROD · contract 54668 · 20.08.2024 134.100 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.322.053,60 RON

din 834.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.