Atribuită
Anunț de participare
MATERIALE SANITARE GHIRURGIE GENERALA SI PLASTICA
- Număr anunț
- CN1069831
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.385.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.411.980,80 RON
- Data publicării
- 10.06.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1133916
- Termen limită
- 23.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 341159-2024
- Documentație de atribuire
- DF1217089
Documente
Documentația de atribuire
- 8. FORMULARE.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI + SPECIFICATII TEHNICE.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE (ACORD CADRU + CONTRACT SUBSECVENT).pdf.p7s
- FisaDate_DF1217089.pdf
DUAE
Loturi (12)
Estimat: 1.385.400 RON Adjudecat: 1.411.980,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pansament de inalta performanta din materiale textile netesut 1… | 32.600 RON | — | |
| 2 | Pansament de inalta performanta din materiale textile netesut 1… | 34.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Pansament neadeziv din spuma poliuretanica trilaminat 10x20cm | 35.000 RON | — | |
| 4 | Unguent cu acid hialuronic si colagenoza 30g. | 92.000 RON | — | |
| 5 | Suspensie spray cu acid hialuronic, argint metalic si vitamina E | 92.000 RON | — | |
| 6 | Crema cu acid hialuronic 0,2% 25 gr. | 54.000 RON | — | |
| 7 | Crema cu acid hialuronic si sulfadiazina de argint | 106.000 RON | — | |
| 8 | Pansamnet bioactiv cu colagen tip I si acid hialuronic 10x10cm | 178.000 RON | FARMEXIM S.A. | 55.382 RON ↓68,9% |
| 9 | Pansament bioactiv cu colagen tip I si acid hialuronic 5x5cm | 60.400 RON | — | |
| 10 | Pansament din spuma poliuretanica trilaminat cu adeziv siliconi… | 46.400 RON | Limas Group S.R.L.,FARMEXIM S.A. | 49.222,80 RON |
| 11 | Pansament din spuma poliuretanica trilaminat cu adeziv siliconi… | 40.000 RON | ALPHA MEDICAL S.R.L.,Limas Group S.R.L.,FARMEXIM S.A. · Limas Group S.R.L. 2 contracte | 42.376 RON |
| ALPHA MEDICAL S.R.L.,Limas Group S.R.L.,FARMEXIM S.A. · contract 69.2/04.09.2024 · 17.09.2024 | 40.000 RON | |||
| Limas Group S.R.L. · contract 2 · 11.11.2024 | 2.376 RON | |||
| 12 | Agent de tip bariera din acid hialuronic | 615.000 RON | FARMEXIM S.A. | 1.265.000 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIMAS GROUP SRL CUI RO 11013782
Valoare atribuită
1.411.980,80 RON
din 1.385.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro