Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare Soluție de securitate și control al utilizatorilor

Număr anunț
CN1069830
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
IXODRON S.R.L. (CUI 41027500)
Cod CPV
48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.368.915,69 RON
Valoare atribuită
5.350.100 RON
Data publicării
10.06.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1136565
Termen limită
12.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
339416-2024
Documentație de atribuire
DF1216817

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IXODRON S.R.L. CUI RO41027500
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.350.100 RON

din 4.368.915,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.