Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,5% sub estimat
Aparate de analiza digitala in domeniul alimentar
- Număr anunț
- CN1052891
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- MUSO SRL (CUI 22664921)
- Cod CPV
- 38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074.495,82 RON
- Valoare atribuită
- 220.040 RON 79,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.03.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1106057
- Termen limită
- 11.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 051-150359
- Documentație de atribuire
- DF1173036
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 10 - Contract produse.docx.p7s
- Caiet de sarcini aparate analiza final.docx.p7s
- FisaDate_DF1173036.pdf
- Formulare produse.pdf.p7s
- Formular propunere financiara - bunuri.pdf.p7s
- Instructiuni catre Ofertanti - LICITATIE DESCHISA aparate analiza.docx.p7s
- Propunere tehnica - produse.docx.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 1.074.495,82 RON Adjudecat: 220.040 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparat analiza digitala a caracteristicilor reologice ale amest… | 319.495 RON | Anulat | — |
| 2 | Analizor digital pentru cereale si fainuri | 210.000 RON | S.C. MUSO S.R.L. | 220.040 RON |
| 3 | Analizor digital NIR pentru produse lichide si pastoase | 170.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Echipament pentru determinarea caracteristicilor enzimatice al… | 250.000 RON | Anulat | — |
| 5 | Sistem digital de detectie a activitatii apei din produse alime… | 42.000 RON | — | |
| 6 | Sistem digital pentru masurarea marimilor fizice ale produselor… | 63.000 RON | Anulat | — |
| 7 | Echipamente de procesare alimentara (Electric cooker) | 20.000,82 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MUSO SRL CUI RO 22664921
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LABORSISTEM S.R.L. CUI RO 15417287
Valoare atribuită
220.040 RON
din 1.074.495,82 RON estimat
79,5%
Adjudecat la 20,5% din estimat · economie 854.455,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.