Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,7% sub estimat

CONTRACT DE FURNIZARE ECHIPAMENTE MEDICALE DEFALCAT PE 11 LOTURI DE PRODUSE

Număr anunț
CN1069956
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
MEDICAL DEVICE STORE SRL (CUI 36765608)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.669.743 RON
Valoare atribuită
2.652.419 RON 27,7% sub estimat
Data publicării
13.06.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1142061
Termen limită
15.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
349499-2024
Documentație de atribuire
DF1217320

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (11)

Estimat: 3.669.743 RON Adjudecat: 2.652.419 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem automat de colorare dubla Ziehl- Neelsen si Gram 50.420 RON
2 Linie automata de preparare si turnare medii de cultura 162.184 RON MEDICLIM S.R.L. 162.184 RON
3 Sistem automat pentru cultivarea organismelor sensibile la oxyg… 76.470 RON OTHERWAY BUSINESS GROUP S.R.L. 126.890 RON
4 Analizor automat de hematologie 320.168 RON Top Diagnostics S.R.L. 317.430 RON ↓0,9%
5 Pletismograf 130.252 RON Sof Medica 130.200 RON
6 Aparat ventilatie mecanica portabil compatibil RMN 55.462 RON BROKMED S.R.L. 55.460 RON
7 Monitor functii vitale compatibil RMN 279.831 RON
8 Aparat hemodiafiltrare (aparat CRRT) 130.252 RON SMART MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. 130.252 RON
9 Ecograf multifunctional 3 sonde 480.672 RON
10 Ventilator mecanic 1.353.780 RON MEDICAL DEVICE STORE SRL 1.730.003 RON
11 Aparat radioterapie de ortovoltaj 630.252 RON Anulat

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOF MEDICA S.A. CUI RO 6719715
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BROKMED SRL CUI RO 24109723
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.652.419 RON

din 3.669.743 RON estimat 27,7%

Adjudecat la 72,3% din estimat · economie 1.017.324 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.