Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru având ca obiect achiziţia centralizată de active fixe – instalație de potabilizare a apei, organizată de către Unitatea Militară 01764 Brăila.
- Număr anunț
- CN1069954
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01764 (CUI 27124086)
- Furnizor / câștigător
- STIMPEX SA (CUI 326768)
- Cod CPV
- 42912300-5 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.380.000 RON
- Valoare atribuită
- 39.419.475 RON
- Data publicării
- 13.06.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1133268
- Termen limită
- 24.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 350214-2024
- Documentație de atribuire
- DF1217296
Documente
Documentația de atribuire
- 20240520_N_A-1874_Caiet de sarcini-signed.pdf
- 20240528_N_A-1971_Instructiuni pt. ofertanti.docx.p7s
- 20240528_N_A-1972_Model-acord-cadru si contract subsecvent.docx.p7s
- 20240528_N_A-1973_Modele de formulare.docx.p7s
- FisaDate_DF1217296.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Valoare atribuită
39.419.475 RON
din 34.380.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro