Anulată Anunț de participare

„Execuție lucrări pentru obiectivul Grădiniță program normal Făgăraș, judet Brașov, din cadrul proiectului ”CONSTRUCȚII GRĂDINIȚE REGIUNEA CENTRU”, Cod MySMIS 125151: - Lot 1 – Execuție lucrări, documentații tehnice branșamente/racorduri, dotări PSI - Lot 2 – Achiziție echipamente teren joacă

Număr anunț
CN1052961
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393.432,30 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
11.03.2023 21:00
Anunț de atribuire
CAN1101947
Termen limită
19.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 052-153671
Documentație de atribuire
DF1173189

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 393.432,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Execuție lucrări, documentații tehnice branșamente/racorduri, d… 376.032,30 RON Anulat
2 Achiziție echipamente teren joacă 17.400 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.