Atribuită Cumpărare directă

prestari servicii de kinetoterapie/fizioterapie

Număr anunț
DA34780729
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
Furnizor / câștigător
P.F.I. BOBOC GABRIEL (CUI 48568413)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.503,76 RON
Data publicării
03.01.2024 13:42
Data finalizării
04.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.503,76 RON