Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,8% sub estimat

LC – CHE Costisa. Cladire Centrala – Lucrari de refacere acoperis centrala

Număr anunț
SCN1121737
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
ROGLAS IND SRL (CUI 15727903)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140.676,80 RON
Valoare atribuită
114.164,61 RON 18,8% sub estimat
Data publicării
13.03.2023 09:29
Anunț de atribuire
SCNA1087456
Termen limită
04.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1173384

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROGLAS IND SRL CUI RO 15727903
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

114.164,61 RON

din 140.676,80 RON estimat 18,8%

Adjudecat la 81,2% din estimat · economie 26.512,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.