Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare Soluție de protecție date și mașini virtuale

Număr anunț
CN1070090
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
IXODRON S.R.L. (CUI 41027500)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.025.669,50 RON
Valoare atribuită
10.598.617,38 RON
Data publicării
17.06.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1134551
Termen limită
19.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
356126-2024
Documentație de atribuire
DF1217768

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IXODRON S.R.L. CUI RO41027500

Valoare atribuită

10.598.617,38 RON

din 6.025.669,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.