Atribuită
Anunț de participare
Piese de schimb pentru instalatii Snubbing
- Număr anunț
- CN1070172
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- ALLSTAR PROD SRL (CUI 6626276)
- Cod CPV
- 43611000-9 · Piese pentru utilaje de forare a sondelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 917.898 RON
- Valoare atribuită
- 1.774.065 RON
- Data publicării
- 18.06.2024 14:27
- Anunț de atribuire
- CAN1132036
- Termen limită
- 23.07.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1217846
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini piese snubbing.pdf.p7s
- FisaDate_DF1217846.pdf
- Formular 6- oferta tehnica.docx.p7s
- Model AC si CS piese Snubbing.pdf.p7s
- Modele formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLSTAR PROD SRL CUI RO 6626276
Valoare atribuită
1.774.065 RON
din 917.898 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro