Atribuită
Anunț de participare
Reparare motor termic Deutz utilaj DGS 62N
- Număr anunț
- CN1053139
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Furnizor / câștigător
- DEUTZ ROMANIA S.R.L. (CUI 20361328)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330.000 RON
- Valoare atribuită
- 329.923,86 RON
- Data publicării
- 15.03.2023 11:06
- Anunț de atribuire
- CAN1104936
- Termen limită
- 20.04.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1173629
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEUTZ ROMANIA S.R.L. CUI RO 20361328
Valoare atribuită
329.923,86 RON
din 330.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro