Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,4% sub estimat
Servicii de amenajare, extindere, modernizare și întreținere a domeniului public/privat al Municipiului Bucuresti din sectorul 6
- Număr anunț
- CN1070152
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- CRIS GARDEN SRL (CUI 15425816)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310.651.919,84 RON
- Valoare atribuită
- 234.963.196,38 RON 24,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1163757
- Termen limită
- 02.08.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 362762-2024
- Documentație de atribuire
- DF1217951
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la formularul de oferta - lot 2-semnat.pdf.p7m
- Anexa la formularul de oferta - lot 3-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1217951.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7m
- Model acord cadru si contract subsecvent-semnat.docx.p7m
- Modele formulare F3, C6, C7, C8, C9-semnat.docx.p7m
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 234.963.196,38 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Servicii de amenajare, extindere, modernizare și întreținere a … | — | — | |
| 3 | Servicii de amenajare, extindere, modernizare și întreținere a … | — | SMART ENERGY BUSINESS S.R.L.,ECO GARDEN CONSTRUCT SRL,MAKSAN TECHNO GRUP,S.C. Pergola Gradini Decorative SRL S.R.L.,S.C. GECA IMPEX P.M. S.R.L. S.R.L.,S.C. GARDEN CENTER GRUP S.R.L. S.R.L.,S.C. CRIS GARDEN S.R.L. | 234.963.196,38 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MAKSAN TECHNO GRUP SRL CUI 35706670
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CRIS GARDEN SRL CUI RO 15425816
Asociați 3
GARDEN CENTER GRUP SRL CUI 15148952
GECA IMPEX P.M. SRL CUI RO 15071050
PERGOLA GRADINI DECORATIVE SRL CUI RO 20016028
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HIRIS GARDEN EXPERT S.R.L. CUI 37288132
Subcontractanți 1
GENESIS ROAD S.R.L. CUI 48626719
Valoare atribuită
234.963.196,38 RON
din 310.651.919,84 RON estimat
24,4%
Adjudecat la 75,6% din estimat · economie 75.688.723,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.