Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,0% sub estimat
Furnizare covoare din gazon artificial pentru terenurile de tenis și volei
- Număr anunț
- CN1053219
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 39293400-6 · Gazon artificial (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299.792,33 RON
- Valoare atribuită
- 248.801,31 RON 17,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.03.2023 16:34
- Anunț de atribuire
- CAN1104045
- Termen limită
- 21.04.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1173841
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOTAL DREAM DISTRIBUTION SRL CUI RO 32732292
Valoare atribuită
248.801,31 RON
din 299.792,33 RON estimat
17,0%
Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 50.991,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.