Atribuită
Anunț de participare
PACHET REACTIVI DETERMINARI GAZE IN SANGE CU PUNERE LA DISPOZITIE DE ANALIZOR - UPU
- Număr anunț
- CN1053075
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.484.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.484.000 RON
- Data publicării
- 16.03.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1102300
- Termen limită
- 18.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 055-163586
- Documentație de atribuire
- DF1173444
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
2.484.000 RON
din 2.484.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro