Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL SI SERVICE IN PERIOADA DE GARANTIE APARATURA MEDICALA SI ECHIPAMENTE PENTRU PROIECTUL "REABILITAREA, MODERNIZARE, EXTINDEREA SI DOTAREA AMBULATORIULUI SPITALULUI DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA STEI, Jud.BIHOR" - LICITATIA 1

Număr anunț
CN1070196
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.500 RON
Valoare atribuită
92.500 RON
Data publicării
20.06.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1141777
Termen limită
26.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
364314-2024
Documentație de atribuire
DF1218026

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

92.500 RON

din 92.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.