Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

INFIINTARE SISTEM DE CANALIZARE MENAJERA IN SATELE PITEASCA SI SINDRILITA, COMUNA GANEASA, JUDETUL ILFOV

Număr anunț
CN1053124
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
4 (CUI 13906)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.462.995,19 RON
Valoare atribuită
26.245.913,40 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
17.03.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1106982
Termen limită
24.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 056-164415
Documentație de atribuire
DF1173585

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Asociați 2
MID INSTALL 2003 SRL CUI RO 15456782
Subcontractanți 3
Terți + subcontractanți 1
STYLE CONSTRUCT SRL CUI RO 3212911

Valoare atribuită

26.245.913,40 RON

din 26.462.995,19 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 217.081,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.