Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare energie electrica

Număr anunț
CN1070325
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.163.210 RON
Valoare atribuită
19.991.714,36 RON
Data publicării
24.06.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1135685
Termen limită
29.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
373854-2024
Documentație de atribuire
DF1218344

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

19.991.714,36 RON

din 19.163.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.