Atribuită
Anunț de participare
ELABORAREA DOCUMENTATIEI TEHNICO-ECONOMICA FAZA PROIECT TEHNIC, ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI, FURNIZARE SI EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII "CENTRU INTEGRAT DE COLECTARE SEPARATA A DESEURILOR PRIN APORT VOLUNCAT, IN MUN.BUZAU"-FAZA I
- Număr anunț
- CN1070429
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
- Furnizor / câștigător
- INOVECO S.R.L. (CUI 5018980)
- Cod CPV
- 42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.359.503,72 RON
- Valoare atribuită
- 33.358.072,80 RON
- Data publicării
- 27.06.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1140789
- Termen limită
- 19.08.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 381974-2024
- Documentație de atribuire
- DF1218596
Documente
Documentația de atribuire
- 01. CS CAV .docx.p7s
- 10. Aviz RER.pdf.p7s
- 11. Aviz Electrica.pdf.p7s
- 1. APMBz_0001.pdf.p7s
- 1. Studiu de fezabilitate CAV_BZ-Anexa 1_semnat.pdf.p7s
- 2. APMBz_catre UAT BUZAU.pdf.p7s
- 3. AVIZ ANIF CAV-05122023122016.pdf.p7s
- 4. AVIZ OUAI (1).pdf.p7s
- 4. CU CAV-Anexa 3.pdf.p7s
- 5. Aviz Compania de apa.pdf.p7s
- 6. Plansa aviz Compania de apa.pdf.p7s
- 6. Studiu GEO CAV Buzau.pdf.p7s
- 7.1 Declaratie beneficiarul real al fondurilor-Anexa 7_semnat.docx.p7s
- 7. Aviz Distrigaz.pdf.p7s
- 7. STUDIU DE IMPACT CAV.pdf.p7s
- 8. Carti funciare CAV.pdf.p7s
- 8. Decizie DSP.pdf.p7s
- 8. Declaratie DNSH-Anexa 6.docx.p7s
- 9. Aviz ISU CAV.pdf.p7s
- FisaDate_DF1218596.pdf
- formulare _produse_s.docx.p7s
- formular informatii cifra de afaceri_semnat.docx.p7s
- FT01.Formular F5- Linie sortare deseuri C&D amestec.pdf.p7s
- FT02.Formular F5 - Statie compostare 2 celule.pdf.p7s
- FT03.Formular F5 - Ciur mobil rafinare compost.pdf.p7s
- FT04.Formular F5 - Tocator deseuri verzi.pdf.p7s
- FT05.Formular F5 - Presa de balotat deseuri reciclabile.pdf.p7s
- FT06.Formular F5 - Autoutilitara cu carlig transport containere.pdf.p7s
- FT07.Formular F5 - Autoutilitara cu platforma si macara.pdf.p7s
- FT08.Formular F5 - Remorca transport containere.pdf.p7s
- FT09.Formular F5 - Concasor cu impact deseuri C&D.pdf.p7s
- FT10.Formular F5 - Statie de sortare tip scalper deseuri C&D.pdf.p7s
- FT12.Formular F5 - Suflanta mobila fractie usoara.pdf.p7s
- FT13.Formular F5 - Excavator pe senile alimentare echipamente mobile.pdf.p7s
- FT14.Formular F5 - Picon pentru excavator.pdf.p7s
- FT15.Formular F5 - Cupa graifer deseuri C&D.pdf.p7s
- FT16.Formular F5 - Incarcator compact multifunctional.pdf.p7s
- FT17.Formular F5 - Incarcator frontal articulat manipulare deseuri C&D.pdf.p7s
- FT18.Formular F5 - Linie de insacuit compost.pdf.p7s
- model_contract.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
INOVECO S.R.L. CUI RO 5018980
Asociați 1
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Valoare atribuită
33.358.072,80 RON
din 33.359.503,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro