Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizarea şi montarea elementelor de mobilier urban necesare a se amplasa pe raza Municipiului Braşov
- Număr anunț
- CN1070422
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- URBANMETAL CONCEPT SRL (CUI 14462719)
- Cod CPV
- 34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.688.655,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.686.700 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147815
- Termen limită
- 31.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 380925-2024
- Documentație de atribuire
- DF1218490
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf
- FisaDate_DF1218490.pdf
- Formulare PDF.pdf
- Model Contract de furnizare mobilier .pdf
- Sectiunea formulare.doc
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBANMETAL CONCEPT SRL CUI RO 14462719
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBANMETAL CONCEPT SRL CUI RO 14462719
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SUSTAINABLE URBAN MOBILITY SOLUTIONS S.R.L. CUI 41280110
Valoare atribuită
1.686.700 RON
din 1.688.655,46 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.955,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.