Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,7% sub estimat
Furnizare echipamente, in cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echipamente digitale a unităților de învățamânt preuniversitar si a unităților conexe din Municipiul Timișoara", cod F-PNRR-Dotari-2023-6681, pe 7 loturi
- Număr anunț
- CN1070512
- Autoritate contractantă
- Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI 1801821)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.580.908,89 RON
- Valoare atribuită
- 21.245.530,30 RON 36,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2024 11:17
- Anunț de atribuire
- CAN1143066
- Termen limită
- 28.08.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 386084-2024
- Documentație de atribuire
- DF1218719
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE Pr. Mun. TM.pdf.p7s
- FisaDate_DF1218719.pdf
- Formulare echipamente.docx.p7s
- Lot 1- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Lot 1-Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Lot 1-Model contract.pdf.p7s
- Lot 2- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Lot 2-Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Lot 2-Model contract.pdf.p7s
- Lot 3- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Lot 3-Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Lot 3-Model contract.pdf.p7s
- Lot 4- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Lot 4-Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Lot 4-Model contract.pdf.p7s
- Lot 5- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Lot 5-Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Lot 5-Model contract.pdf.p7s
- Lot 6- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Lot 6-Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Lot 6-Model contract.pdf.p7s
- Lot 7- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Lot 7-Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Lot 7-Model contract.pdf.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 33.580.908,89 RON Adjudecat: 21.245.530,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente pentru dotare laboratoare de informatică din UIP (I… | 2.921.826,60 RON | CHROME COMPUTERS | 2.806.137 RON ↓4,0% |
| 2 | Echipamente pentru dotare laboratoare de informatică din IPT (I… | 796.861,80 RON | ETA2U | 782.180,72 RON ↓1,8% |
| 3 | Dotarea cu Echipamente TIC pentru organizarea în mediul virtual… | 5.541.632,74 RON | Romflex Sistem SRL | 3.185.617 RON ↓42,5% |
| 4 | Dotarea cu Echipamente TIC pentru organizarea în mediul virtual… | 7.572.154,66 RON | ETA2U | 4.299.779,62 RON ↓43,2% |
| 5 | Dotarea cu Echipamente TIC pentru organizarea în mediul virtual… | 6.789.557,67 RON | ETA2U | 3.819.710,37 RON ↓43,7% |
| 6 | Dotarea cu Echipamente TIC pentru organizarea în mediul virtual… | 7.318.339,42 RON | Romflex Sistem | 3.722.591 RON ↓49,1% |
| 7 | Dotarea cu echipamente digitale a laboratoarelor de știinte și … | 2.640.536 RON | ETA2U | 2.629.514,59 RON ↓0,4% |
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
21.245.530,30 RON
din 33.580.908,89 RON estimat
36,7%
Adjudecat la 63,3% din estimat · economie 12.335.378,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.