Anulată Anunț de participare

Achizitie aparatură medicală pe loturi pentru dotare Anatomie patologică și genetică medicală -clauză suspensivă (condiționat de aprobarea proiectului în cadrul Programului de Sănătate 2023-2027)

Număr anunț
CN1070505
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.223.318,39 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
28.06.2024 11:17
Anunț de atribuire
CAN1146749
Termen limită
09.08.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
386275-2024
Documentație de atribuire
DF1218754

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 8.223.318,39 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dotare cu aparatura medicala pentru laborator anatomie patologi… 2.794.365 RON Anulat
2 Dotare cu aparatura medicala pentru laborator genetica medicala 5.428.953,39 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.