Atribuită Anunț de participare

MIXTURA ASFALTICA TIP AB 31,5–cu transport inclus pentru DRDP CLUJ – Acord Cadru – 24 luni

Număr anunț
CN1070490
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 7224633)
Cod CPV
44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.840.000 RON
Valoare atribuită
13.190.589,52 RON
Data publicării
28.06.2024 11:17
Anunț de atribuire
CAN1134148
Termen limită
31.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
386746-2024
Documentație de atribuire
DF1218702

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Oferta 2 Câștigător Individuala
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIFERIT AG S.R.L. CUI RO25113978
Subcontractanți 1
DIFERIT SRL CUI RO 13845570
Terți + subcontractanți 1
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

13.190.589,52 RON

din 9.840.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.