Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat

Lucrari de reabilitare balustrade, centrale Oltul Superior. Lucrari de vopsitorii parapeti si balustrade baraj Cugir

Număr anunț
SCN1122194
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
IULIA BOSS SRL (CUI 6783467)
Cod CPV
45442180-2 · Lucrari de revopsire (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175.958,77 RON
Valoare atribuită
157.213,24 RON 10,7% sub estimat
Data publicării
22.03.2023 09:35
Anunț de atribuire
SCNA1087907
Termen limită
06.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1174253

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IULIA BOSS SRL CUI RO 6783467

Valoare atribuită

157.213,24 RON

din 175.958,77 RON estimat 10,7%

Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 18.745,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.