Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL SI SERVICE IN PERIOADA DE GARANTIE APARATURA MEDICALA SI ECHIPAMENTE PENTRU PROIECTUL "REABILITAREA, MODERNIZARE, EXTINDEREA SI DOTAREA AMBULATORIULUI SPITALULUI DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA STEI, Jud.BIHOR" - LICITATIA 2

Număr anunț
CN1070634
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.048.291,44 RON
Valoare atribuită
3.968.716,84 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
03.07.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1146043
Termen limită
05.08.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
394655-2024
Documentație de atribuire
DF1219183

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 4.048.291,44 RON Adjudecat: 3.968.716,84 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL … 741.116,84 RON BLUEBOX MEDICAL,NEXT GEN MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. 741.116,84 RON
2 FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL … 1.791.114,60 RON PROTON IMPEX 2000 1.728.100 RON ↓3,5%
3 FURNIZARE, INSTALARE, PUNERE IN FUNCTIUNE, INSTRUIRE PERSONAL … 1.516.060 RON PROTON IMPEX 2000 1.499.500 RON ↓1,1%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.968.716,84 RON

din 4.048.291,44 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 79.574,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.