Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,0% sub estimat

Modernizare retele electrice de distributie energie electrica, Comuna Rasinari, judetul Sibiu

Număr anunț
CN1070576
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.857.101,01 RON
Valoare atribuită
20.602.572,06 RON 31,0% sub estimat
Data publicării
01.07.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1140730
Termen limită
07.08.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
389420-2024
Documentație de atribuire
DF1219073

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
REPCONS SRL CUI RO 3376230
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284
Asociați 2
ALBACO EXIM SRL CUI RO 8873604
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

20.602.572,06 RON

din 29.857.101,01 RON estimat 31,0%

Adjudecat la 69,0% din estimat · economie 9.254.528,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.