Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,8% sub estimat

Furnizare materiale de curatenie

Număr anunț
CN1070567
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.422.383,20 RON
Valoare atribuită
1.699.946,45 RON 29,8% sub estimat
Data publicării
01.07.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1148709
Termen limită
07.08.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
390100-2024
Documentație de atribuire
DF1218933

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Estimat: 2.422.383,20 RON Adjudecat: 1.699.946,45 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SAPUN LICHID SPRAY (1 L) CU DISPENSER IN CUSTODIE 245.000 RON INEDIT CLEAN TOTAL,BUNZL ROMANIA,FABI TOTAL GRUP S.R.L. 192.500 RON ↓21,4%
2 HARTIE IGIENICA CU DISPENSER IN CUSTODIE 805.000 RON INEDIT CLEAN TOTAL,FABI TOTAL GRUP S.R.L.,BUNZL ROMANIA 639.000 RON ↓20,6%
3 HARTIE PROSOP CU DISPENSER IN CUSTODIE 900.000 RON INEDIT CLEAN TOTAL,BUNZL ROMANIA,FABI TOTAL GRUP S.R.L. 572.500 RON ↓36,4%
4 PRODUSE DE CURATAT 253.868,90 RON Target Point,EUROTOTAL COMP,FABI TOTAL GRUP S.R.L. 166.871,03 RON ↓34,3%
5 PRODUSE DE INGRIJIRE PERSONALA 22.192 RON Target Point,FABI TOTAL GRUP S.R.L. 21.901,40 RON ↓1,3%
6 BURETI VASE SI LAVETE 41.656 RON FABI TOTAL GRUP S.R.L.,GLOBAL PLAST S.R.L.,INEDIT CLEAN TOTAL 32.464,96 RON ↓22,1%
7 MATURI, FARASE SI ALTE ARTICOLE DE MENAJ 78.020 RON Target Point,GLOBAL PLAST S.R.L.,INEDIT CLEAN TOTAL 41.709,36 RON ↓46,5%
8 PERII 54.237,30 RON FABI TOTAL GRUP S.R.L.,Target Point,INEDIT CLEAN TOTAL 25.323,76 RON ↓53,3%
9 MANUSI DE LUCRU 510 RON INEDIT CLEAN TOTAL 393 RON ↓22,9%
10 PRODUSE DIN PLASTIC 21.899 RON Target Point 7.282,94 RON ↓66,7%

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBAL PLAST SRL CUI RO 15906240
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INEDIT CLEAN TOTAL CUI RO34397550
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUNZL ROMANIA S.R.L. CUI RO 8808509
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.699.946,45 RON

din 2.422.383,20 RON estimat 29,8%

Adjudecat la 70,2% din estimat · economie 722.436,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.