În evaluare Anunț de participare

Proiectare și execuție lucrări ”VARIANTA OCOLITOARE A MUNICIPIULUI MEDIAȘ, PE DN14”

Număr anunț
CN1070556
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
846.897.245 RON
Data publicării
01.07.2024 13:01
Termen limită
03.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
387175-2024
Documentație de atribuire
DF1219090

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
OPR ASFALT SRL CUI RO 31635500
Terți susținători 1
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
VÁHOSTAV , a. s. CUI 20 20 333 216
Subcontractanți 9
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
EPMC CONSULTING SRL CUI RO 24799569
PATRIK SILVA S.R.L. CUI RO33024553
VIA DESIGN SRL CUI 15085986
Terți + subcontractanți 1
CONSITRANS SRL CUI RO 2629539
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Subcontractanți 18
CONNEXION GROUP SRL CUI RO 13432310
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
MONTREPCOM SRL CUI RO 1220985
PATRIK SILVA S.R.L. CUI RO33024553
PRELCHIM SRL CUI RO 7059714
RIOLIV SA CUI RO 4306372
GEODESIGN SRL CUI RO 17672880
ZUBLIN ROMANIA SRL CUI RO 15646620
WESSLING ROMANIA SRL CUI RO 15444907
Terți + subcontractanți 1
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

846.897.245 RON

Deschise acum pe acest cod

30 licitații deschise pe 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.