Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare Soluție de autentificare multifactor

Număr anunț
CN1070549
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 11973883)
Cod CPV
48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.290.000 RON
Valoare atribuită
5.866.500,91 RON
Data publicării
01.07.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1135583
Termen limită
05.08.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
387886-2024
Documentație de atribuire
DF1218790

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
IXODRON S.R.L. CUI RO41027500

Valoare atribuită

5.866.500,91 RON

din 4.290.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.