Atribuită Cumpărare directă

CIAO BELLA LAVETE ROLA UNIVERSALE 25 BUC/ROLA 23X39CM ROSU, GALBEN ,ALBASTRU, VERDE-nr8868/27.05

Număr anunț
DA35833440
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
39542000-3 · Carpe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.198,40 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.198,40 RON