Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Omogenizator de înaltă presiune cu cameră de interacțiune
- Număr anunț
- CN1053460
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
- Furnizor / câștigător
- WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI 10817509)
- Cod CPV
- 38436610-9 · Instrumente de dispersie pentru omogenizatoare prin imersie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220.000 RON
- Valoare atribuită
- 220.000 RON
- Data publicării
- 24.03.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1104531
- Termen limită
- 02.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 061-182537
- Documentație de atribuire
- DF1174463
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509
Valoare atribuită
220.000 RON
din 220.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro