Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Achizitia de echipamente digitale în cadrul proiectului: „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR, MUNICIPIUL TÂRGU-MUREȘ”
- Număr anunț
- CN1070735
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.346.323,69 RON
- Valoare atribuită
- 21.235.512 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149422
- Termen limită
- 12.08.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 402064-2024
- Documentație de atribuire
- DF1219297
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa_1_Formular_oferta_Centralizator_preturi-semnat.docx.p7s
- Anexa 1 la Caietul de sarcini - Fise Tehnice-semnat.docx.p7s
- Anexa 2 la Caietul de sarcini Centralizator produse solicitate-semnat.docx.p7s
- Aviz CTE Pr. Mun. Tg. Mures-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini echip IT-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219297.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Formular_propunere_tehnica-semnat.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_echipamente_IT-semnat.docx.p7s
- Proiect contract-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTEX ROMANIA SRL CUI 2864518
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXPERT IT S.R.L. CUI RO 22129422
Terți susținători 1
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
21.235.512 RON
din 21.346.323,69 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 110.811,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.