Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Achiziția serviciilor de realizare a soluției informatice care să asigure administrarea electronică a documentelor create, primite sau întocmite în CJ Giurgiu, în cadrul proiectului A.P.I – Administrație Publică Inovativă” Cod SMIS 154992, Cod SIPOCA 1202

Număr anunț
CN1053426
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.089.945,50 RON
Valoare atribuită
1.084.500 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
24.03.2023 13:01
Anunț de atribuire
CAN1106843
Termen limită
08.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 061-180011
Documentație de atribuire
DF1174064

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105

Valoare atribuită

1.084.500 RON

din 1.089.945,50 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 5.445,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.