Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de colectare, transport si de eliminare finala a deseurilor spitalicesti
- Număr anunț
- CN1053479
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800.820 RON
- Valoare atribuită
- 941.040,40 RON
- Data publicării
- 25.03.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1110909
- Termen limită
- 26.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 062-184492
- Documentație de atribuire
- DF1173921
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. CUI RO 15071999
Subcontractanți 1
VITALIA SALUBRITATE PRAHOVA SRL CUI RO28294780
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EKONATIONAL DISTRIBUTION SRL CUI RO 32510288
Valoare atribuită
941.040,40 RON
din 800.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro