Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,6% sub estimat

Servicii de realizare proiect tehnic de execuție, proiect pentru autorizarea executării lucrărilor, documentație privind urmărirea comportării în timp a construcțiilor și asistență tehnică din partea proiectantului pe parcursul executării lucrărilor pentru obiectivul de investiție ”Restaurarea si revitalizarea Muzeului arhitecturii populare Curtișoara cod SMIS 146315

Număr anunț
CN1053478
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
SPA INOVATIONS SRL (CUI 32606286)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700.000 RON
Valoare atribuită
1.349.000 RON 20,6% sub estimat
Data publicării
25.03.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1105415
Termen limită
26.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 062-183067
Documentație de atribuire
DF1174418

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPA INOVATIONS SRL CUI RO32606286

Valoare atribuită

1.349.000 RON

din 1.700.000 RON estimat 20,6%

Adjudecat la 79,4% din estimat · economie 351.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.