Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Racordarea la reteaua electrica a locului de consum permanent depozit frig, localitatea Buzau, str. Soseaua Brailei, nr. 6, jud. Buzau.

Număr anunț
SCN1122430
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
Cod CPV
45315500-3 · Instalatii de tensiune medie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351.654,62 RON
Valoare atribuită
348.706,91 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
27.03.2023 09:41
Anunț de atribuire
SCNA1087409
Termen limită
12.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1174220

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MULTIPROD ENERGO SRL CUI RO 3608607

Valoare atribuită

348.706,91 RON

din 351.654,62 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 2.947,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.