Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat

Eficientizarea functionarii punctelor termice din zona Berceni Giurgiu si Berceni Oltenita - 4 loturi

Număr anunț
CN1070773
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
ADREM ENGINEERING S.A. (CUI 31954525)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.084.310,81 RON
Valoare atribuită
75.830.159,88 RON 8,7% sub estimat
Data publicării
08.07.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1144486
Termen limită
02.09.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
406333-2024
Documentație de atribuire
DF1219487

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 75.830.159,88 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Eficientizarea functionarii punctelor termice din zona Berceni … BALTUR SIB 27.450.788,44 RON
2 Eficientizarea functionarii punctelor termice din zona Berceni … SICOR,Elsaco Electronic,ADREM ENGINEERING SRL 19.820.017,60 RON
3 Eficientizarea functionarii punctelor termice din zona Berceni … SICOR,ADREM ENGINEERING SRL,Elsaco Electronic 28.559.353,84 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BALTUR SIB SRL CUI RO 10565398
Subcontractanți 1
EUROCONFORT SRL CUI RO17312104
Terți + subcontractanți 1
TOPGEOSYS SRL CUI RO 17628884
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
SICOR SRL CUI 1583360
Subcontractanți 2
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ENERGOFOR SRL CUI RO 12826406
Subcontractanți 1
ELECTROVAL-SOUND SRL CUI RO 14365554
Terți + subcontractanți 1
Turboenergy Power CUI 1007607001228

Valoare atribuită

75.830.159,88 RON

din 83.084.310,81 RON estimat 8,7%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 7.254.150,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.