Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat

Lucrări de construcții (pachet 2) obiectiv de investiții “Spital Regional de Urgență Craiova"

Număr anunț
CN1070887
Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
Agentia Nationala pentru Dezvoltarea Infrastructurii in Sanatate (CUI 46481999)
Furnizor / câștigător
BOG ART SRL (CUI 17487)
CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.085.730.018,39 RON
Valoare atribuită
1.875.228.659,28 RON 10,1% sub estimat
Data publicării
10.07.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1142874
Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
07.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
410518-2024
Documentație de atribuire
DF1220054

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
BOG ART SRL CUI RO 17487
CONCELEX SRL CUI RO 6544184
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Subcontractanți 12
COMPORSA SRL CUI RO13969331
DIVERSINST SRL CUI 3730476
DRAMIROM TRADE SRL CUI RO30205148
ELIPSOID SRL CUI RO26631137
ISCHIA SRL CUI RO17789473
KLEEMANN LIFT RO SRL CUI RO19218490
ROMCET GRUP SA CUI RO7815400
ZOORK S.R.L. CUI 37836928

Valoare atribuită

1.875.228.659,28 RON

din 2.085.730.018,39 RON estimat 10,1%

Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 210.501.359,11 RON

Deschise acum pe acest cod

12 licitații deschise pe 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spita…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.